argetim
Vapa e padurueshme! Spikeri në Austri hedh ujin mbi kokë gjatë edicionit të lajmeve
I nxehti ka përfshirë të gjithë Evropën dhe temperaturat arrijë mbi 40 gradë Celsius. Për të përballuar vapën shkojnë drejt pishinave apo plazheve. Por, nuk ka asnjë zgjidhje për ata që detyrohen të punojnë edhe në këto ditë të nxehta....
“Faleminderit Zotit”/ Loredana konfirmon lidhjen me Karim Adeyemi
Ajo çka ishte dyshuar prej kohësh nga fansat është konfirmuar sot nga vetë këngëtarja e njohur, Loredana Zefi. Më në fund ajo ka pranuar se është në një lidhje me futbollistin Karim Adeyemi. Dyshja e ka konfirmuar lidhjen përmes disa...
Koncerti i Enrique Iglesias, biletat arrijnë deri në 2 mijë euro/paketa, mbi 300 euro personi
Në datën 30 qershor do të zhvillohet koncerti i këngëtarit spanjoll Enrique Iglesias në Sheshin Skënderbej, në kuadër të javë spanjolle të kulturës. Biletat për koncertin e tij fillojnë nga 28 euro në zonën e fundit, në zonën e bronxit...
Michael Jackson në gjyq, 13 vite pas vdekjes rikthehet çështja e ngacmimeve seksuale
Michael Jackson rikthehet në gjyq për ngacmim edhe pse  13 vjet  i vdekur. Pas kaq vitesh akuzuesi i tij, Wade Robson ka paditur sërish kompaninë që menaxhon asetet e yllit të rock-ut, pasi padia e ngritur në vitin 2013, u pushua në...
At Nikolla Xhufka: Jam ende i virgjër, ja për kë po e ruaj
At Nikolla Xhufka ka deklaruar gjatë një interviste televizive se është ende i virgjër. Ai ka treguar se e ruan virgjërinë e tij për gruan që do të ketë në krah, ndërsa theksoi se të dy palët duhet ta ruajnë...
VIDEO/ Bebe Rexha goditet me telefon në kokë gjatë një koncerti, shtrihet përtokë
Diva e muzikës Bebe Rexha është përballur me një situatë të pakëndshme në koncertin e fundit në New Jork. Në një video që po bënë xhiron e rrjetit  shihet se këngëtarja është goditur me një telefon në fytyrë! Në videoklip, Bebe po...
Nuk kishte veshjen e përshtatshme, aktorja e njohur dëbohet nga restoranti në Romë
Aktorja e 'Spiderman', Zendaya, është përballur me një moment të sikletshëm në Romë. Mësohet se asaj iu refuzua hyrja në një restorant luksoz për shkak të kodit të rreptë të veshjes. Aktorja 26 -vjeçare, e cila kishte veshur një bluzë...
E pabesueshme/ Buzëkuqi lufton mikrobet dhe i ngordh ato në më pak se 1 minutë
Në Egjiptin e lashtë, burrat dhe gratë lyenin buzët si pjesë e rutinës së tyre të bukurisë. Në fillim të shekullit të njëzetë, buzëkuqi u lidh me aktore si Marilyn Monroe, por edhe me luftën e grave për barazi. Sot,...
Pas ndarjes me Semin, Bojken Lako kapet “mat” me një vajzë tjetër
Semi Jaupaj dhe Bojken Lako i kanë dhënë fund lidhjes dhe tashmë ata janë vetëm shokë. Mirëpo, këngëtari, duket se ka gjetur dashurinë e re.  Këngëtari ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet se po e shijon romancën,...
Era Istrefi i vë ‘flakën’ në Zvicër, publikon videon duke bërë twerk në skenë
Mbrëmjen e djeshme, Era Istrefi ka performuar në një koncert për shqiptarët në Zvicër. Teksa po këndonte për shqiptarët, Era e ka ndezur atmosferën në një moment, kur bëri “twerk” në skenë. Ka qenë një fansja e saj që e...
E veshur me të brendshme, Era Istrefi duket tepër joshëse duke nxjerrë në ‘pah’ linjat e saj trupore
Këngëtarja e njohur, Era Istrefi duket se po e shijon në maksimum jetën e saj. Era shpërndan shpesh herë foto dhe video nga jeta e saj e përditshme, ku numëon rreth 1.4 milionë fansa në Instagram. Nga një postim në...
Pas fotove në klubet e natës në Dubai, provokon përsëri Enca: “Vajzat me gj*ks të madh e dinë se përse…”
Këngëtarja e njohur, Enca mbetet shumë e komentuar për linjat trupore dhe për jetën luksoze në Dubai, të cilën ajo e reklamon masivisht në rrjetet sociale. Ditën e djeshme, këngëtarja kishte postuar disa foto në Instastory, ku dukej shumë provokuese...
Kim Kardashian ‘çmend’ fansat me pamjen seksi e veshur ngjyrë rozë
Modelja e njohur, Kim Kardashian, u shfaq shumë provokuese me nje një veshje të ‘nxehtë’ ngjyrë rozë. Në një foto të publikuar Kim tregoi asetet e saj të famshme nga pjesa e pasme, teksa ishte ulur një një karrike druri...
Enca lë Tiranën dhe rikthehet në Dubai, shijon klubet e natës duke reklamuar gjoksin
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca mbetet shumë e komentuar për linjat trupore dhe për jetën luksoze në Dubai, të cilën ajo e reklamon masivisht në rrjetet sociale. Këngëtarja ka mjaft ndikim në rrjetet sociale, ku numëron mbi 2.4 milionë ndjekës...
Donaldi dhe Semi show me fansat, pajtohen për emisionin
Këngëtarja Semi Jaupaj, ka qenë një mike e ngushtë me aktorin Donald Veshaj, por marrëdhënia e tyre u prish për disa kohë. E gjitha ndodhi, pasi Donaldi nisi një kapitull të ri dashurie me Beatrix Ramosajn, dhe pas takimit që...
S’përmbahet modelja braziliane, vendos “çip” në të pasmet e saj
Shumë e çudishme tingëllon, por një modele braziliane e quajtur Carolina Lekker, ka vendosur një çip në të pasmet e saj. Nëse jeni kureshtar pse dikujt mund t'i duhet një çip në të pasme, Carolina thotë se ajo e ka...
Pasi Bora dhe Donaldi u ribashkuan, reagon Atdheu: Nga fundi më tha njeri i vogël!
Bora Zemani dhe Donald Veshaj bënë bujë në media pas videos që qarkulloi në rrjetet sociale, ku ata u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mjaftoi kjo video që publiku ta kuptonte që ata ishin ribashkuar. Pas kësaj, ka reaguar dhe...
“Tërbohet” vajza e ministrit Niko Peleshi, poston foton pa sytjena dhe ekspozon gjoksin
Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshit, ka marrë vëmendjen e mediave rozë, pas ndarjes së saj me aktorin Romeo Veshaj. Para disa kohësh në një intervistë për mediat, ajo tha se nuk e ka përjetuar mirë ndarjen, pasi mendonte...
Pas bashkimit të Borës dhe Donaldit, reagon Beatrix: Si i thonë mega-bomba në shqip?
Mbrëmjen e djeshme Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin së bashku në një sfilatë dhe pas kësaj ka reagur edhe Beatrix Ramosaj. Bora dhe Donaldi ishin të ftuar në një sfilatë në Kosovë, kur të gjithë po e prisnin se...
Punonjësi i hotelit filmon dy të rinjtë që po bënin seks, ata e kapin ‘mat’: Ne po ndërronim stilin!
Një çift britanik thanë se punonjësi i hotelit ku ato po kalonin pushimet në Spanjë, i filmoi teksa bënin seks. Abigail Higson dhe e dashura e tij Uasama Qazi, ishin në mes të intimitetit kur panë që po filmoheshin nga...
Ferrari shpall ‘non grata’ familjen Kardashian: S’do blini makina tek ne!
Prodhuesi italian i makinave, “Ferrari”, ka një listë të zezë ku përfshihen të famshmit që nuk mund të blejnë makinat e tyre, ku në të bën pjesë dhe familja Kardashian. Yjet si Justin Bieber, Floyd Mayweather dhe të famshëm të tjerë...
Pasi i shpëtoi burgut, Fjolla Morina shijon ‘lirinë’ duke pirë puro
Pasi i shpëtoi burgut, këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet përsëri në rrjetet e saj sociale. Fjolla kërkohej nga 21 prilli 2021, një muaj pasi gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burgim për “trafik të armëve dhe...
Fiton 40 mijë paund në muaj duke shitur foto “të nxehta” në “Only Fans”, pozat ia realizon partneri
Një 30-vjeçare ka thënë se fiton 40 mijë paund në muaj pasi la punën e saj në çerdhe, për të shitur foto seksi në OnlyFans. Bukuroshja Emily Ward, poston imazhe me të brendshme në kanalin e saj ku ka 30...
Mohoi raportin për lirinë e medias, ‘Reporterët pa kufij’ i kujton Ramës dhunën ndaj gazetarëve të JOQ Albania
Në datën 3 Maj, u shënua Dita Botërore e Lirisë së Shtypit, teksa në atë datë Indeksi Botëror i Lirisë së Shtypit vlerësoi gjendjen e gazetarisë në 180 vende dhe territore. Organizata Gazetarët pa Kufij, radhiti Shqipërinë në mesin e...
I doli videoja ku bënte s*ks me një vajzë, reagon për JOQ Kozaku: Është montazh, e ka bërë një çun në Greqi!
Ka reaguar ekskluzivisht për JOQ Kozak Braçi, pas videos së bërë virale, ku ai shfaqej duke bërë seks me një vajzë. Sipas Kozakut, videoja është montazh dhe ai rrëfen se kjo është bërë nga një djalë në Greqi. Videoja, e...
Modelja: Bëj seks me burrin 5 herë në ditë, derisa më bie të fikët!
Modelja e njohur, Mimi Boliviana dhe bashkëshorti i saj Victo Ferraz thonë se tërheqja e tyre seksuale është pothuajse e rrezikshme për njëri-tjetrin. Ajo tha se ndonjëherë i bie të fikët pasi ata bëjnë 5 herë seks në ditë. Çifti...
Pas daljes nga ‘BBV’/ Einxhel jep lajme të mira për fansat: Do të bëhemi prindër shumë të mirë
E ftuar në një emision televiziv, Einxhel Shkira tha se ishte e gatshme që të bëhej nënë në muajt e ardhshëm. Ajo tha se fëmijë do ta ketë me Dagz. Më konkretisht ajo tha: “Dua gjithë energjinë ta orientoj te...
Semi publikon foto me Bojken Lakon: Miku më i mirë për jetë
Semi Jaupaj dhe ish-partneri i saj Bojken Lako vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin, edhe pse kanë kohë që e kanë ndërprerë lidhjen e tyre. Këngetarja dhe Lako kanë qenë bashkë në një lidhje për një kohë të gjatë, por më pas ata...
Pas protestës reporterja e JOQ Albania përfundon në spital
Që qeveria e Edi Ramës nuk e ka “qejf” JOQ Albania dihej prej kohësh. Kjo pasi media jonë i nxjerr të “palarat” sheshit. Por, që Policia e Shtetit e cila supozohet se duhet të mbrojë dhe respektojë qytetarët, të urdhërohet...
SKANDALI/ Polici civil godet me grusht operatorin e JOQ ALBANIA, i bën edhe foto
Që qeveria e Ramës e ka halë në sy JOQ ALBANIA-n për shkak të palarave që i nxjerr në vjedhjet që bëhen në tendera, kjo nuk ka kurrfarë dyshimi, por që civilët të urdhërohen për të goditur stafin e kësaj...
Sabiani flet për herë të parë për marrëdhënien me dy gratë
Mbrëmjen e djeshme Sabiani ka qenë i ftuar në një emision televiziv. Ai ka treguar për eksperiencën e tij në Big Brother VIP, marrëdhënien e ngushtë me Ilirin si dhe jetën e tij personale. Sabiani ka treguar se kalon shumë...
Nxehet keq Bora Zemani, i marrin fotot e djalit: E turpshme!
Bora Zemani është një nga vajzat më të komentuara të ekranit, e kjo për shkak të përfshirjes së saj në mënyrë indirekte në Big Brother. Së fundmi, moderatorja është acaruar me një situatë të pazakontë. Ajo ka parë që dikush...
Donaldi i mërzitur me daljen e Triksës, vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit
Donaldi duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix. Kjo duket edhe nga ditët e fundit, ku më së shumti ka ndenjur vetëm, edhe pse Egzona, banorja e re nuk i ndahet asnjë moment. Së fundmi Donaldi ka vënë...
Beatrix u eliminua nga BB Vip, shoqja e Borës: Kush vdiq mo fol…
Beatrix u eliminua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “BBV” dhe banorët shpërthyen në lot. Ajo preku të gjithë banorët, madje edhe vetë Arbanën që drejton programin. Fill pas këtij momenti, autorja e ‘Për’puthen”, shoqja e ngushtë e Bora Zemanit...
Bisedë të dashuruarish/ Donaldi-Triksës: Kam shokë burra jashtë, i kanë b*let katrore!
Donaldi është për momentin një nga banorët më të padëshiruar në shtëpi, kjo pasi Vip-at në shtëpi e zgjodhën si të tillë. Pas kësaj ai ka dalë në oborr dhe ka folur me Beatrixin. Donaldi ka folur për jetën jashtë....
Bëri tatuazh për të, ky është ish i dashuri i Beatrix Ramosaj
Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më të komentuara përsa i përket Shoëbizit në Shqipëri, por jo vetëm. Ajo mori vëmendje në momentin kur u lidh me Donaldin brenda shtëpisë së Big Brother, pavarësisht se aktori nuk i kishte dhënë...
Ekskluzive/ Fotot e Arjola Demirit në krah të ish-bashkëshortit Qemal 10 vite më parë
Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë kësaj shfaqjeje Demiri ka treguar edhe për marrëdhënien e vështirë të saj me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku. Por në fakt sipas burimeve të JOQ Albania, emri i...
Aktore e madhe/ Del videoja ku Monika flet për ‘treshe’ me Donaldin dhe Beatrixën
Dy ditë më parë Iliri dhe Monika patën një debat në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Aktorja ishte prekur, pasi Iliri kishte bërë një shaka të tepruar në lidhje me mjeljen e dhisë. Asaj nuk i kishte pëlqyer që...
Donaldi ‘shpërthen’ ndaj Triksës: Po nuk jam robot ja q*fsha robt!
Donaldi dhe Beatrix po kalojnë një moment të vështirë në lidhjen e tyre. Mund të themi se janë në prag ndarjeje. Kjo ka ardhur, pasi Donaldi nuk po i kushton më rëndësi Triksës, por po fokusohet në lojë. Këngëtarja është...
Ishi i Borës zgjidhet i preferuari, ‘plasin’ komentet: Turp, lojë e pistë! Iliri e meriton
Donald Veshaj u shpall sot i preferuari i publikut në shtëpinë e Big Brother Vip. Votimi zgjati vetëm pak minuta dhe kjo ishte hera e dytë që ishi i Borës u shpall i preferuar. Mirëpo kjo nuk është pritur aq...
Iliri dhe Donaldi debatojnë sërish, ‘shpërthen’ ishi i Borës: Ke vjellur vrer t’q*fja!
Iliri dhe Donaldi kanë pasur një tjetër debat mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur, pasi Donaldit nuk i kanë pëlqyer batutat e Ilirit dhe Meridianit, të cilët kanë improvizuar emisionin Fiks Fare. Mirëpo, e kundërta ka ndodhur me Ilirin....
Ish-banori i Big Brother: Iliri nuk ka frikë nga nominimi, deklarata për Donaldin e ka ngritur shumë!
Ish-banori i Big Brother, Anaid Kaloti ka komentuar deklaratën e Ilirit, i cilia tha se do të dilte në nominim me Donaldin. Ai ka thënë se ka shumë vetëbesim dhe se kjo situatë e ngre shumë. Ndër të tjera, Anaidi...
Krijohet çifti i radhës në BB Vip, puthen në buzë Dj Dagz dhe Einxhel
Dj Dagz ka puthur Einxhelin në buzë. Puthja ka ardhur mbrëmjen e djeshme teksa kanë qenë të shtrirë në një krevat. Einxhel i ka thënë se ka bërë shumë gabim, pasi ajo ishte përgjumësh. Duket se në shtëpi është krijuar...
Bora lë të shkuarën në 2021! ‘Zhduk’ Donaldin, Romeon dhe Beatrixin
Bora Zemani ka vendosur ta lërë pas të shkuarën. Ajo nuk ka tashmë asgjë që e lidh me DOnaldin, pasi e ka hequr edhe nga Instagrami. Gjithashtu, ajo ka fshirë edhe partneren e tij, të cilën e njohu brenda BB...
Bora Zemani ‘shpërthen’ në studion e Për’puthen: E kuptoni logjikën e programit?
Për’puthen u transmetua ndryshe dje. Konkurrentët kanë uruar vitin e ri 2022 janë shfaqur momente të patransmetuara nga programi. Por nuk ka munguar edhe moderatorja Bora Zemani që nuk e kemi parë shumë në këtë situatë. Në një moment dëgjohet...
Deklarata e fortë e Robert Berishës: S’e pranova ftesën në BB Vip, aty s’marrin as lekët!
Artisti i njohur, Robert Berisha, ka treguar së fundmi se përse nuk e ka pranuar ftesën e bërë nga “Big Brother VIP”. Roberti ka thënë se nuk mund ta linte familjen e tij dhe emisionin për të bërë shoë, madje...
Beatrix bën planet për Shën Valentinin, Donaldi: Larg qoftë, ishallah s’jemi këtu!
Donaldi dhe Beatrix janë çifti i parë i konfirmuar në Big Brother Vip. Ata rrinë shumë sëbashku, por kohët e fundit Beatrix është ankuar disi se Donaldi nuk po i kushton vëmendjen që i ka kushtuar në fillim. Së fundmi,...
Vajzat VIP-e kërcejnë në oborr, veshja e Einxhel ‘çmend’ ndjekësit
Mbrëmjen e djeshme vajzat e BB Vip kanë dalë të kërcejnë në oborr. Big Brother u ka vënë muzikë dhe ato janë dëfryer me njëra-tjetrën. Mirëpo, ajo që është vënë re në videon e postuar në faqen zyrtare të Big...
2 vite nga mbyllja e JOQ ALBANIA/ Qytetarët protestojnë para Parlamentit, ngrihet padi ndaj AKEP
Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, ditën e sotme, përballë Parlamentit shqiptar, u mblodhën qytetarë, aktivistë dhe gazetarë, për protestën e thirrur nga media JOQ ALBANIA, pasi, tre ditë më parë, u mbushën plot dy vjet qëkur, pushteti mbylli domainet e...
2 years since the closure of JOQ ALBANIA / Citizens protest in front of the Parliament, lawsuit against AKEP
As it was announced, today, in front of the Albanian Parliament, citizens, activists and journalists gathered for the protest called by JOQ ALBANIA, because, three days ago, it was two years since the government closed the domains of JOQ ....
S’i rezistojnë dot më njëri-tjetrit/ Donaldi dhe Beatrix lahen sërish bashkë
Donaldi dhe Beatrix duket se nuk po i rezistojnë dot më njëri tjetrit. Ata janë larë sërish bashkë. Kjo ka sjellë shumë reagime nga banorët, por që i pëlqejnë si çift. Kujtojmë se Donaldi ka një histori të hapur me...
29 NËNTOR 2019 – 29 NËNTOR 2021/ 2 vite nga ‘shkrirja’ e JOQ Albania (HISTORIA)
U mbushën plot 2 vite, që nga koha kur JOQ ALBANIA u shpall armik zyrtar i qeverisë së Rilindjes, për shkak se ato ditë po qëndronte në krah të popullit dhe po prishte interesat e pushtetarëve në kohën që tërmeti...
Mikela e “Për’puthen”: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet te dhoma e zhveshjes
Mikela ka bërë një deklaratë të pazakontë në puntatën e mbrëmjes së sotme në Për'puthen. Ajo u shpreh se konkurentja e re Ana, e ka prekur në zonat intime në dhomat e zhveshjes. “Ana më ka kapur nga gjoksi dhe...
S’ka qetësi në BB Vip! Sarah shpërthen në lot, kërkon largimin nga shtëpia
Sarah Berisha ka kërkuar largimin nga BB Vip. Pas puthjes natën e mbrëmshme me DJ PM Sara ka debatuar me Fifin. Kjo e fundit i ka thënë se po luan me djalin nga Kosova.  Pas kësaj akuze bloggerja e njohur...
Arjola Demiri: Me ish-burrin bëra sherr për Facebookun!
Arjola Demiri ka treguar një nga sherret më të mëdha me ish-bashkëshortin e saj. Sipas saj shkaku ishte Facebooku dhe nuk kanë folur një muaj. Kjo pas komenteve që aktorja merrte në facebook. Arjola ka shtuar se i ka kërkuar...
DJ DAGZ ngacmon Einxhel: Nëse kam një nder, s’e shfrytzoj me ushqim! Je për propozim
Teksa DJ PM është duke ngacmuar Sarën, shoku i tij, Arbri, është kapur me Einxhel. Në çdo ambient të shtëpisë ai gjen kohën ta ngacmojë. Së fundmi, Arbri e ka thumbuar gazetaren e njohur. Ai i ka thënë Einxhel, se...
“E pacipë, pipiruckë!”/ Arjani Konomi kërkon falje për sjelljen ndaj Alvisës: Më ra tensioni!
Kanë bërë mjaft bujë dhe jehonë rrëfimi i Alvisës, e cila deklaroi të shtunën në 'Për'puthen Prime', se ka qenë  viktimë e dhunës fizike nga ish i dashuri i saj, Hyseni, duke ngjallur reagime të forta nga ndjekësit e këtij...
Nuk ka qetësi në shtëpi! Donaldi dhe Iliri nisin sherrin: Nuk tregove respekt!
Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve. Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë. Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur sot me disa...
Ish i dashuri i Bora Zemanit ‘nxehet’ keq: Nuk e shoh Big Brotherin, pata edhe ftesë!
Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është ngacmuar sot në një studio televizive. Ai është pyetur nëse e sheh Big Brother dhe DJ i njohur është shprehur se nuk e inspiron diçka aty, prandaj nuk e sheh. Megjithatë, vajzat në...
Habit Semi: Do doja që në Big Brother të vinte Bojken Lako!
Semi është një nga konkurrentet më të përfolura në BB Vip. Më së shumti ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të miqësisë me Donaldin dhe lidhjes që ka pasur me Bojken Lakon. Mirëpo, duket se ajo vazhdon...
Me fustane, paruke e “make up”, djemtë e BBV “transformohen” në femra
Një episod i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Big Brother VIP Albania, ku banorët kanë vendosur të vishen dhe trukohen si femra. Kjo gjë ka shkaktuar mjaft të qeshura te personazhet femra të BBV dhe te teleshikuesit që...
Skandal në “Për’puthen”/ Befason Hyseni: Kam qenë i lidhur me Alvisën gjatë kohës së programit
Një skandal i vërtet është shënuar në "Për'puthen", ku duket se një prej ish-konkurrentëve të emisionit, Hysen Rama ka zbuluar se ka qenë i lidhur me Alvisën gjatë kohës së programit. Hyseni ka befasuar publikun në "Për'puthen Prime" teksa tregoi...
Donaldi tregon vendin më të çmendur ku ka bërë seks
Mbrëmjen e djeshme, banorët e BB Vip kanë luajtur lojën e sinqeritetit. Ata duhet ti bënin pyetje njëri-tjetrit dhe më pas të përgjigjeshin. Një nga pyetjet që i është bërë Donaldit, ka qenë paksa e sikletshme, por ai është përgjigjur....
Publikohen fotot/ Bashkëjetoi një vit me të, zbulohet ish e fejuara e Granitit
Granit Cana është një nga banorët më të përfolur në Big Brother VIP Albania. Në një nga rrëfimet e tij, ai i ka treguar Fifit se dikur ka pasur një lidhje të komplikuar dashurie me një vajzë, madje ai shprehu...
Arjola Demiri harron sërish kamerat, nxjerr pjesët intime para emisionit
Arjola Demiri është një nga konkurrentet e BB Vip. Brenda shtëpisë ajo është shfaqur pa komplekse, si duke treguar historitë e saj, ashtu edhe me veshjen e saj. Së fundmi, ajo ka veshur një fustan të verdhë, që i nxjerr...
Semi-Donaldit: A më ke xhan ti mua?
Semi dhe Donaldi janë dy banorët e BB Vip, të cilët nuk ndahen asnjëherë nga njëri-tjetri. Madje ata në disa momente duken edhe më shumë se shokë, por kjo është hedhur poshtë nga të dy, pasi në mes është Bora,...
Kontrabandim me migrantë, gjendjen 23 shtetas të Sirisë në një kombi
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar, shtetas të Kosovës për shkak se në automjetin e tyre kombi me targa vendore me të cilin kishin qenë duke udhëtuar, njësiti policor gjatë kontrollit ka gjetur 23 persona...
Habit 32-vjeçarja, ish-mësuese: S’bëj dot punë normale, jam shumë s*ksi!
Një modele ka pohuar se nuk mund të gjejë një punë 'normale' sepse është shumë seksi dhe provokuese, prandaj dhe intervistuesit mund të mos fokusohen tek aftësite e saj, por tek ajo vetë. Amy Kupps , 32 vjeç, ka qenë...
DENONCIMI/ Ledjana e ‘Përputhen’ dështon në ‘Giveaway’, premton 10k followersa dhe i blen fake! Ikin për tre ditë
Ledjana Prenga, është një nga ish-konkurrentet më të njohura të Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendje në lidhjen e komplikuar me personazhin Mevlan Shaba. Që të dy ata, ishin në qendër të mediave në kohën kur nuk vendosnin dot...
Burri i Fjolla Morinës reagon pas arrestimit të saj: Drejtësia do fitojë, je e pafajshme!
Fisnik Syla ka reaguar për herë të parë pas arrestimit të Fjolla Morinës. Bashkëshorti i këngëtares ka publikuar disa foto nga dita e dasmës, që u mbajt në Maldive ndërkohë që këngëtarja ishte në kërkim nga policia. Biznesmeni shprehet se...
Dua Lipa nuk ndalon së bëri shqiponjën, i tregon gjithë botës se sa krenare është që ka “gjak shqiptari”
Prej disa ditësh, në Shqipëri ndodhet artistja e njohur me famë botërore Dua Lipa. Ajo është një yll botëror dhe një vajzë tipike shqiptare, e thjeshtë dhe krenare. Pas vizitës së saj në Tiranë, Dua Lipa vizitoi edhe qytetin historik...
Daily Mail shkruan për gjyshërit e Rita Orës e Dua Lipës që dikur ishin shokë
Gjyshërit e Rita Ora dhe Dua Lipa mund të shihen duke shijuar një pije në Kosovë në vitet 1960 në një imazh nga arkiva, i cili ka qarkulluar në mediat sociale, shkruan Daily Mail. Në imazhin e postuar nga babai...
Bebe Rexha flet për raportet e acaruara të këngëtareve shqiptare me famë botërore
Në një intervistë për tabloidin britanik The Sun, këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha promovoi albumin e saj të dytë , “Better Mistakes”, i cili u publikua me 7 maj. Këngëtarja ishte me shpresë se do të ndodhte një...
Tuna bëhet nënë për herë të dytë, vjen reagimi i Patrisit
Gjatë ditës së sotme artistja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbajë larg syrit të mediave, duke lajmëruar vetëm pasi e solli në jetë djalin. Edhe pse në rrjet pati...
Modelja ruse e bën tatuazh fytyrën e reperit kosovar
Don Xhoni u bë i famshëm falë paraqitjes së tij në emisionin “Gjoni Black”, ku tregoi aftësitë e tij si reper. Pasi ka publikuar videon në rrjetet sociale, interpretimi i tij filloi të shpërndahet me të madhe dhe rap-artisti ka shumë...
Zbardhen mesazhet e përsonazhit të çuditshëm Vali Corleone para arrestimit (VIDEO)
King Vali Carleone është arrestuar disa javë më parë nga Policia e Kosovës për posedim të armëve dhe substancave narkotike. Por, duket se personi më i përfolur në Kosovë ka një storie tjetër për të treguar për arrestimin e tij,...
Nëna e Rita Ores krenare me origjinën, nxjerr foto me veshje kombëtare
Vera Sahatçiu , apo ndryshe njihet si Vera Ora është nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora. Ajo ka shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar...
Avdullah Hoti bëhet me makinë të re, nga Opel kalon në BMW
Sa ishte kryeministër i Kosovës, Avdullah Hoti, voziste një makinë jo shumë të shtrenjtë. Në media ka qarkulluar lajmi se Hoti vozit një veturë të markës, OPEL VECTRA. Por si duket ish-kryeministri “ka kursyer para” gjatë kohë në ekzekutiv për të...
Arrestohet Vali Corleone, iu gjet armë e kokainë
I njohuri me emrin ‘Princ Valentino Corleone’, gjatë ditës së djeshme është ndaluar nga Prokuroria Themelore në Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar edhe kryeprokurori i Prokurorisë në Gjilan, Arben Kadriu. Kadriuc ka thënë se Vali Corleone është ndaluar për shkak...
Sa i kushton Vjosa Osmanit grimi te make-up artistja e njohur Sellma?
  Fotografia me presidenten e vendit, Vjosa Osmani, e cila u publikua nga grimerja më e suksesshme, Sellma Kasumoviq, u bë virale në rrjetet sociale. Kjo fotografi u komentua aq shumë, sa që dikush nga ndjekësit u shpreh ndaj Sellmës:...
Aktorja kosovare nuk qëndroi dot e mbyllur, udhëton drejt Dubait
Ndërkohë që në Kosovë nga sot kanë nisur masat e reja të izolimit, që ndalojnë qarkullimin përveç nevojave esenciale, aktorja kosovare Arta Elezaj duket se ka gjetur zgjidhjen për të mos u mërzitur duke qëndruar në shtëpi. Ajo ka udhëtuar...
Sërish provokon Rita Ora, del pa të brenshme
A ju duhet sikur ka të brendshme Rita Ora në këtë foto? Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, kohët e fundit duket se është bërë mjaft provokative. Ajo tash e sa kohë po qëndron në Australi, ku është e...
“T’duket vetja King, po je P****!” Escobars degjeneron Noizyn në DISS-in e ri
Mesa duket reperi Escobars i është rikthyer lojës fuqishëm me një DISS lyrical “dethrone” për reperin e konsideruar si ikonën e adoleshentëve të 9-vjeçares, Noizyn. I ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit, me një tekst thumbues i ka vënë në...
Adriana Matoshi publikon rezultatin e testit: Nuk jam me COVID
Sot është raportuar se deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, është e infektuar me COVID-19, e pavarësisht kësaj, ajo ka marrë pjesë në seancën për votimin e Presidentit, të premten dhe të shtunën. Por Matoshi i ka mohuar këto pretendime....
U bë virale në TikTok, shitet 500 mijë dollarë (Video)
Nathan Apodaca përdorues i TikTok , disa muaj më parë kishte publikuar një video në aplikacionin TikTok me emrin 420doggface208. Sot kjo vieeo mund të blihet për të paktën 500 mijë dollarë. Video 23 sekondëshe e postuar në shtator 2020 e...
Mjekët i dhanë vetëm 1 për qind shanse, 18-vjeçari shpëtoi mrekullisht
Kishte vetëm 1 përqind shanse që të ecte sërish, por fati ishte me të dhe ia doli. Në atë kohë, Michael Wright ishte 17-vjeç, kur mori pjesë në sfidën e hedhjes nga lartësia në ujin e akullt. Hedhja shkoi keq...
Skandaloze! 8-vjeçarja zyrtarizon lidhjen e dashurisë, nëna është dakord
Milana Makhanets, një vajzë 8-vjeçare  nga Ukraina, ka njoftuar se është në një li dhje dashurie me një djalë 13-vjeçar të quajtur Pasha Pai. Vajza është blogere e cila mburret me mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram. Djali adoleshent është...
Dua Lipa kollitet gjatë “Grammyt”, bëhet virale (VIDEO)
Këngtarja Kosovare Dua Lipa shihet në një video duke u kollitur dhe më pas kërkon ujë nga dikush afër saj është bërë shumë e kërkuar në internet. Dua ishte sivjet ndër yjet më të përfolura në ceremoninë prestigjioze të çmimeve muzikore “Grammy”...
Tayna publikon videoklipin e ri me artisten e njohur Ivorian Doll (VIDEO)
WTF është titulluar kënga e publikuar  nga artistja e njohur kosovare, Tayna në bashkëpunimin me ndërkombëtare, Ivorian Doll. Në këtë videoklip, Tayna paraqitet tejet seksi dhe me veshje  provokuese. Menjëherë video ka grumbulluar shikime. Video është publikuar premierë mbrëmjen e së enjtes....
Nëse na sulmojnë alienët, Arnold Schwarzenegger do të ishte lider i botës
Në një sondazh britanik se kush do të ishte i pajisur më së miri për të trajtuar skenarin e ditës së fundit nëse alienët pushtojnë ndonjëherë planetin tonë, Arnold Schwarzenegger u vendos në krye. Sipas 2,000 britanikëve, ylli i “The Terminator” dhe...
Binjakët ngatërrojnë nuset
Ellwanda dhe Ellwindi janë dy binjakët identikë që janë martuar me dy motra identike në një qytezë të Indonezisë. Ata janë bërë shumë të famshëm. Ellwanda Julianop Hidayat, 20 vjeç u dashurua fillimisht me 19-vjeçaren Rani Nurhaeni, në shkollën e...
Tea e prekur: Më uruan vdekjen…
Pas lajmit të bujshëm kur u zbulua se ish-konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni ishte në një lidhje me Beart Rexhepin dhe jo me Andi Shehun, ka vendosur të reagojë për të dytën herë publikisht për publikun që e ndoqi dhe...
Zbulohet e shkuara e Antonelës, dikur e martuar me këngëtarin shqiptar
Konkurrentja e re në emisionin e përputhjes së çifteve, Antonela Berisha ka tërhequr vëmendjen e publikut nga deklaratat e saj thumbuese, por edhe nga veshjet e saj të shtrenjta. Vajza që hyri në emision pak ditë më parë, është stiliste...
Ledjana, vajza me forma “burrërore” flet për operacionet plastike: Më kanë zili vajzat
Një ndër konkurrentet më të reja të Përputhen, është Ledjana, vajza stomatologe e cila ka ngjallur shumë komente në rrjet përsa i përket pamjes së saj. Në puntatën e sotme asaj iu lexuan disa nga komentet e bëra në rrjetet...
Shpërfytyrohet tërësisht në fytyrë nga operacionet plastike këngëtari me famë botërore
Këngëtari me famë botërore, The Weeknd gjithmonë është paraqitur para publikut me performanca dhe veshje dalluese në vitet e fundit, por në videoklipin e tij më të ri, artisti ka marrë një pamje tërësisht tjetër. The Weeknd, emri i vërtetë...
Reagon organizata ndërkombëtare pas plagosjes së gazetarit të JOQ ALBANIA në protestë: I bëjmë thirrje autoriteteve të arrestojnë autorin
Në protestën që u zhvillua para Ministrisë së Brendshme, teksa raportonte ngjarjen, është qëlluar në rrethana ende të paqarta, gazetari i “JOQ Albania”, Andi Llabuti. Pas këtij akti, gazetari vijoi të qëndrojë i shtrirë në pritje të ndihmës mjekësore. Pas...
Protesta para Ministrisë së Brendshme/ Goditet gazetari i “JOQ Albania”
Në protestën që po zhvillohet para Ministrisë së Brendshme, vetëm pak minuta më parë teksa raportonte ngjarjen, është qëlluar në rrethana ende të paqarta, gazetari i “JOQ Albania”, Andi Llabuti. Pas këtij akti, shihet që gazetari vijon të qëndrojë i...
Takim i pazakontë! Melisa dhe Mevlani takohen pas mullarit dhe nuk mungojnë puthjet e përqafimet
Ditën e sotme në “Përputhen” u transmetua takimi i dytë i Melisës dhe Mevlanit i cili vjen pas dy takimeve radhazi me Sindin. Ky takim u kërkua nga vetë Melisa për t’u sqaruar më tepër për takimin e parë dhe...
“Je shumë e vogël”, takimi i Sindit me Fatjonin nervozon Mevlanin: Mos u mundo të hedhësh baltë!
Ditën e sotme në emisionin “Përputhen” u transmetua takimi mes Sindit dhe Fatjonit i cili ishte i papritur dhe u cilësua si pa shumë të përbashkëta mes tyre. Por edhe pse ky takim ishte i ‘ftohtë’ arriti të ngjallë shumë...
Përgënjeshtrohet lajmi se njiheshin më parë, Andi dhe Tea i përgjigjen Shqipes: Të të vijë turp!
Para pak ditësh ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj publikoi në Instagram një foto duke pretenduar se Andi dhe Tea njiheshin shumë kohë para se të ishin pjesë e emisionit. Në lidhje me këto foto që shkaktuan shumë polemika në rrjet...
Më shumë
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit