Bisedë të dashuruarish/ Donaldi-Triksës: Kam shokë burra jashtë, i kanë b*let katrore!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 20.01.2022, 22:39

Donaldi është për momentin një nga banorët më të padëshiruar në shtëpi, kjo pasi Vip-at në shtëpi e zgjodhën si të tillë. Pas kësaj ai ka dalë në oborr dhe ka folur me Beatrixin.

The closeness between Donald and Beatrix, Semi brings out the unspoken for  the first time: Antonela and Meridian brought false information! Here is  what they communicated ... - Gossip

Donaldi ka folur për jetën jashtë. Sipas tij, ka një jetë më të bukur jashtë dhe njerëz të fortë.

Lidhja Donald-Beatrix në krizë, zbulohet skema!/Nga marrëveshja për  klikime, te tradhtia për të cilën aktori nuk foli publikisht - Bota Sot

Ai është shprehur në sy të Triksës se ka shokë të fortë(burra), të cilët i quan me ‘b*le katrore’, kjo si një epitete që bëjnë gjëra të mëdha.

Donald-Beatrix relationship, former Big Brother winner speaks without  gloves: It seems very clear that they like each other - Gossip

Ai ka thënë:

Që realisht të isha jashtë o zemra. Jam mësuar me burra shpirti. Shoku im blen 12 mijë euro vizatimin. Kam burra jashtë edhe njërëz që i kanë katrore, realisht katrore.

@arjanitademi12 Kan koqet katrore thot🤷‍♂️#foryou #shqip #kosovo #kosova #foryoupage #viral #bigbrotheralbaniavip #tiktokgallery #fyp #tiktokkosova #tiktok #fy #tiktokk ♬ original sound – Arjanitademi

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit