JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Skandali i Plarent Ndrecës/ Abuzimi i Ministrisë së Brendshme me tenderin e blerjes së ujit
Të zgjedhura
Erion Veliaj hap tender 450 milionë lekë për hapëse vrimash dhe kancelari
Të zgjedhura
“Dashuria” e çuditshme e Lali Zdromsit/ UKT jep miliarda lekë ndaj të arrestuarit për vjedhje ndaj shtetit
Të zgjedhura
Laert Duraj i Postës Shqiptare  nuk i ndahet lekut, 23 milionë lekë për printim e fotokopje
Të zgjedhura
Dyfytyrësia e Lali Lekut/ Thotë se uji i çezmës pihet, por për vete harxhon miliona për ujë të ambalazhuar
Të zgjedhura
“Shatërvan” lekësh në Devoll, 500 milionë lekë Paulinit të GEGA OIL
Të zgjedhura
“Super-Peshkaqeni” Paqsor Buzi i arrestuar për mashtrim me TVSH, “gllabëron” 2,3 milionë euro të tjera nga Fatos Tushe
Të zgjedhura
“Hapu dhe’ të futemi”, Drejtoria e Burgjeve i jep 700 milionë lekë Kujtim Qefalisë për të blerë vezë
Të zgjedhura
“Çmendet” Thoma Gëllçi i RTSH-së, 385 milionë lekë tender për arkivën e televizionit që nuk e sheh askush
Të zgjedhura
I bëri të gjithë çunat shqiptarë ZDRROMSA, bar-kafeja në Shqipëri proteston në mënyrë epike ndaj Veliajt
Të zgjedhura
Llogarisni sa do ju grabisë Rama/ Taksë për tunelin e Llogarasë, 7000 makina kalojnë në ditë
Të zgjedhura
“Pastrime Silvio”, kompania që merr pa garë 500 milionë lekë tendera në muaj nga Erion Veliaj
Të zgjedhura
60 MILIONË $ tender qyl/ Shpallet në kërkim NDËRKOMBËTAR Klodian Mërtiri i Rilindjes
Të zgjedhura
Skandal “zdromsash”/ Lali Leku “fryn” me 6 milion euro vëllain e ish-kryebashkiakut demokrat dhe mashtruesin e TVSH-së
Të zgjedhura
Qeveria vazhdon të rrjepë shqiptarët! Taksë për të kaluar në Tunelin e Llogarasë
Të zgjedhura
Laert Duraj i Postës Shqiptare, miliona lekë për blerje letre higjenike
Të zgjedhura
Ekskluzive/ Faktohet bashkëpunimi PS-PD, kryetari socialist i bashkisë i jep 2,1 milionë euro tender vëllait të ish-kryetarit demokrat
Të zgjedhura
Laert Duraj i Postës Shqiptare nuk di të ndalet, 142 milionë lekë për mirëmbajtje
Të zgjedhura
Tirana Parking e Lali Lekut i jep 145 milionë bashkimit të kompanive që drejtohen nga e njëjta familje
Të zgjedhura
“Krijohet ushtria për të çliruar Vorio Epirin”, qytetari: Ushtari mban në uniformë flamurin e aneksimit të jugut të Shqipërisë
Të zgjedhura
EKSKLUZIVE/ Luan Leka, oligarku i pangopur që do zaptojë Kakomenë me leje të Ramës
Të zgjedhura
EKSKLUZIVE/ Vazhdon super-skandali i Sandër Lleshit me tenderin e uniformave
Të zgjedhura
Kapet “mat” Erion Veliaj, i jep 75 milionë lekë Ervis Sulës të AGIKONS për printim faturash ndërkohë që ato janë online

Të fundit