Beatrix u eliminua nga BB Vip, shoqja e Borës: Kush vdiq mo fol…

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 22.01.2022, 09:38

Beatrix u eliminua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “BBV” dhe banorët shpërthyen në lot. Ajo preku të gjithë banorët, madje edhe vetë Arbanën që drejton programin.

Fill pas këtij momenti, autorja e ‘Për’puthen”, shoqja e ngushtë e Bora Zemanit Olsa Muhameti ka hedhur një story me shkrimin: “Kush vdiq mo fol”.

Kjo duket në mënyrë indirekte si ironi për situatën e krijuar mes saj dhe Donaldit. Olsa e fshiu statusin pas disa momentesh.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit