Pasi i shpëtoi burgut, Fjolla Morina shijon ‘lirinë’ duke pirë puro

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 12.05.2022, 14:46

Pasi i shpëtoi burgut, këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet përsëri në rrjetet e saj sociale. Fjolla kërkohej nga 21 prilli 2021, një muaj pasi gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burgim për “trafik të armëve dhe municionit”.

Para disa ditësh u raportua se Fjolla ishte arrestuar sërish, por avokati i saj tha se ishte ndaluar nga policia vetëm pë kontroll, dhe më pas ajo ishte lënë e lirë.

Tani këngëtarja duket se po shijon çdo moment dhe së fundmi është shfaqur me shami në kokë, me syze dielli dhe duke pirë puro.

Kujtojmëse Fjolla i ka dhënë fund lidhjes me Fisnik Sylën, personin me të cilin ishte kur u arrestua për herë të parë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit