Krijohet çifti i radhës në BB Vip, puthen në buzë Dj Dagz dhe Einxhel

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.01.2022, 15:11

Dj Dagz ka puthur Einxhelin në buzë. Puthja ka ardhur mbrëmjen e djeshme teksa kanë qenë të shtrirë në një krevat. Einxhel i ka thënë se ka bërë shumë gabim, pasi ajo ishte përgjumësh.

Duket se në shtëpi është krijuar edhe çifti i radhës.

Pas PM dhe Sarës dhe Beatrix dhe Donaldit, Einxhel dhe Dagz janë çifti i tretë në shtëpi.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit