Donaldi tregon vendin më të çmendur ku ka bërë seks

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04.11.2021, 13:27

Mbrëmjen e djeshme, banorët e BB Vip kanë luajtur lojën e sinqeritetit. Ata duhet ti bënin pyetje njëri-tjetrit dhe më pas të përgjigjeshin. Një nga pyetjet që i është bërë Donaldit, ka qenë paksa e sikletshme, por ai është përgjigjur.

Donaldi është pyetur nga Sara, se ku ka qenë vendi mëi çmendur që ka bërë seks. Aktori është përgjigjur menjëherë që vendi më i çuditshëm ka qenë ashensoiri, por nuk e ka thënë me kë. Kjo është shoqëruar me të qeshura.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit