Habit Semi: Do doja që në Big Brother të vinte Bojken Lako!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 07.11.2021, 01:55

Semi është një nga konkurrentet më të përfolura në BB Vip. Më së shumti ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të miqësisë me Donaldin dhe lidhjes që ka pasur me Bojken Lakon. Mirëpo, duket se ajo vazhdon të ruajë miqësinë me Bojkenin. Kjo është vënë re ditën e sotme, ku vetë Semi ka shprehur dëshirën që ai të vijë në BB për ta takuar.

Kjo deklaratë ka ardhur në lojën ku djemtë e shtëpisë ishin veshur si vajza dhe kishin filluar pyetjet.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit