Semi publikon foto me Bojken Lakon: Miku më i mirë për jetë

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 03.05.2022, 22:55

Semi Jaupaj dhe ish-partneri i saj Bojken Lako vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin, edhe pse kanë kohë që e kanë ndërprerë lidhjen e tyre.

Këngetarja dhe Lako kanë qenë bashkë në një lidhje për një kohë të gjatë, por më pas ata vendosën t’i ndanin rrugët e tyre.

Ndërkohe që Semi ndodhej në “BB VIP”, nuk hezitoi të rrëfente lidhjen e saj me Bojkenin.

Më tej ajo tha se ndarja mes tyre ishte paqësore, ndërsa për ta dëshmuar raportin e tyre miqësor, këngëtarja publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej Lako.

Më konkretisht ajo tha:

“Miku më i mirë për gjithë jetën”, është mbishkrimi në video, ku etiketohet Bojkeni.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit