Tre persona grabisin një market në Shkup, marrin me vete kasafortën

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 03.04.2024, 13:22

Tre persona hynë me makinë në një market në “Crnice” dhe kanë marrë një kasafortë.

Në rrjetet sociale është shfaqur një video në të cilën shihet se si, pavarësisht alarmit të aktivizuar, arrijnë ta fusin kasafortën në bagazh dhe të largohen, por rrugës kasaforta u bie rrugës, ndaj kthehen dhe e marrin sërish dhe e futin brenda automjetit.

MPB-ja dje ka njoftuar se më datë 01.04.2024 në ora 03:58 në SPB të Shkupit është raportuar se në një market në zonën e Komunës Kisella Voda në Shkup, tre persona kanë kryer një “vjedhje të rëndë”, gjatë së cilës kanë marrë një kasafortë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit