Sherr me komshiun, qëllohet me armë 27-vjeçari

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02.04.2024, 23:04

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Velipojë mbrëmjen e sotme.

Emiljano Paloka, 27 vjeç është plagosur me armë zjarri për motive ende të paditura.

Sipas informacioneve paraprake, ai ka patur një debat me fqinjin e tij që ka përshkallëzuar në dhunë fizike. Mendohet se autori është ky i fundit.

I plagosuri është operuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit