Ali Ahmeti shpallet Qytetar nderi i Prizrenit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.04.2024, 08:14

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, do të shpallet Qytetar Nderi i Prizrenit.

Ceremonia e ndarjes së çmimit bëhet në ora 11:00 në komunën e Prizrenit, ndërsa Ali Ahmeti do të vizitojë edhe muzeun e Lidhjes së Prizrenit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit