Mjeti bie disa qindra metra poshtë në humnerë

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 30.03.2024, 00:23

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Klinë-Gjakovë. Një person ka mbetur i plagosur nga aksidenti.

Mjeti i kuq duket i bërë copash në fund të humnerës disa qindra metra poshtë urës së Kramovikut.

Qytetari ka denoncuar me video nivelin e sigurisë në rrugë.

“Kjo është e papranueshme! Ne dosjen e tenderit kan qen mira euro te parapara per sinjalistik!”

Ai është rikthyer në vendin e aksidentit edhe pas dy orësh për të gjetur të njëjtën situatë.

“Shpresojm qe sonte gjat nates te mos ket viktima sepse te tjeret mbesin te rrezikuar”,-shkruan ai.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit