Ruani kokën poshtë kullës së Mand Lilos

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 29.03.2024, 11:42

🚨Dy duar për një kokë🚨

Ruani veten dhe shokun kur të kaloni poshtë kullës “Eyes of Tirana” të oligarkut Armand Lilo.

Rikujtojmë se pak kohë më parë në kullën tjetër të tij në ndërtim tek ura e Nisharakut, dy persona mbetën të plagosur nga shembja e një skele pasi të gjitha veglat e ndërtimit i ranë një gruaje dhe një burri në kokë teksa prisnin të hapej semafori. Askush nuk mbajti përgjegjësi për ngjarjen që u harrua brenda pak ditësh.

Lilo, kunati i Fatmir Xhafajt i bekuar me leje ndërtimi nga Erion Veliaj ka një kullë apo kompleks rezidencial në çdo cep të populluar të kryeqytetit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit