78-vjeçari që lidhu dhe rrahu macen me shkop

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 27.03.2024, 12:33

Është shoqëruar në ambientet e komisariatit 78-vjeçari nga Rrogozhina i cili në një video të mbërritur në JOQ dhunonte një mace.

I moshuari e kishte lidhur kafshën e gjorë dhe e godiste me shkop vazhdimisht. Ai më pas e futi atë në një qese.

Sipas dëshmitarëve për JOQ, kjo nuk ishte hera e parë që 78-vjeçari kryente veprime të tilla me kafshët. Ai ka deklaruar se e ka dhunuar macen pasi e linte pa gjumë.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ News (@joqnews)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit