Aksident në Veles, humb jetën një 73-vjeçar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.03.2024, 15:57

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident në komunikacion në Veles, në të cilën ka humbur jetë një 73-vjeçar.

“Dje në ora 14:45 në SPB Veles nga Ndihma e Shpejtë ka paraqitur se në atarin e fshatit Sujaklari të Velesit, ka konstatuar vdekjen e A.K. (73) banor i të njëjtit fshat.

Sipas njoftimeve, në një arrë është rrotulluar një traktor, ndërsa trupi i A.K. është gjetur ndër të.

Hetim në vendin e ngjarjes ka bërë policia e SPB Veles.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit