Tmerr në Shkozë, “makina aksidenton për vdekje 60-vjeçaren”

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 08.01.2024, 19:37

Një ngjarje tepër e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e djeshme në Shkozë. Një automjet ka aksidentuar për vdekje një grua rreth të 60-tave gjatë kohës kur ajo po përpiqej të kalonte rrugën.

Sipas mesazhdërguesit që preferon të mbetët anonim, ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e djeshme rreth orës 16:00. Pamjet janë të rënda, por video është publikuar vetëm për qëllimin e ndërgjegjësimit të rrezikut të madh që i vjen të gjithëve në Shqipëri nga mos rspektimi i rregullave të qakullimit si nga automjetet ashtu edhe nga këmbësorët.

Më poshtë do të gjeni mesazhin e mbërritur në redaksinë e Joq:

“Pershendetje Joq, ky aksident ka ndodhur dje te Uzina e Autotraktoreve ne Shkoze dhe kjo gruaja ka nderru jete. Ka ndodhur rreth 50 metra larg nje televizioni qe ndodhet aty. Ishte nga Puka dhe moshe 60 vjec. Anonim te lutem”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit