Aksident në Lushnje/ Ambulanca përplaset me kamionin, vdes pacienti

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17.09.2023, 15:52

Një aksident i rëndë është regjistrruar pak më parë në autostradën Fier-Lushnje. Mësohet se një kamion është përplasur me një ambulancë dhe për pasojë një person ka humbur jetën.

Bëhet me dije se ambulanca po transportonte me urgjencë një 77-vjeçar në Tiranë, kur është aksidentuar.

Pas përplasjes ajo ka përfunduar në trafikndarëse.

Sipas raportimeve të para, viktima është pacienti që po transportohej me urgjencë në spital.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit