Sot i jepet lamtumira e fundit Qëndrimit, të riut që vdiq mbrëmë nga aksidenti në Podujevë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.09.2023, 12:04

Sot i jepet lamtumira e fundit Qëndrim Boshnjakut, të riut që vdiq si pasojë e një vetaksidenti në rrugën Sfeqël-Shajkovc të Podujevës.

Familjarët kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet sot nga ora 18:00 në varrezat e lagjes Hyseni në Batllavë.

Në këtë vetaksident të rëndë që ndodhi mbrëmë, mbetën të vdekur dy persona, teksa u lëndua rëndë një tjetër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit