Lezhë/ Gjendet i vdekur një efektiv policie, dyshohet se ka vrarë veten

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16.09.2023, 18:52

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Lezhë. Bëhet me dije se një efektiv policie është gjetur i pajetë në banesën e tij. Dyshohet se ai është vetëvrarë me armën e shërbimit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Spiten.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit