Theret me thikë një person në Kumanovë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.09.2023, 08:58

Policia nga SPB Kumanovë ka paraqitur kallëzim penal kundër L.A.(35) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “tentim vrasje” dhe kundër N.M.(36) nga Kumanova për shkak të dyshimin për veprën e kryer penale “mosdhënia e ndihmës”.

“Më 29.7.2023 në Kumanovë, pas një debati të mëparshëm, L.A. e ka lënduar me thikë N.S., pas së cilës është larguar, ndërsa N.M., i cili ka qenë gjatë gjithë kohës, e ka lënë në rrugë dhe nuk e ka ndihmuar N.S., i cili ishte në rrezi”, njoftojnë nga MPB.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit