47-vjeçari në Korçë dhunon bashkëshorten e tij

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 29.05.2023, 09:19

Policia ka arrestuar një 47-vjeçar me inicialet A.F banues në Korçë.

Mësohet se ai ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Pas denoncimit, për gruan u plotësua kërkesëpadia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit