39-vjeçari në Pogradec dhunon babain e tij

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 28.05.2023, 16:36

Është proceduar në gjendje të lirë shtetasi me inicialet Sh.Xh banues në fshatin Vërdovë,

39-vjeçari dyshohet se ushtronte dhunë ndaj babait të tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit