45-vjeçari në Vlorë dhunon bashkëjetuesen 23-vjeçare, vajza akuzon persona të tjerë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 27.05.2023, 17:00

Policia e Vlorës ka arrestuar një 45-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23-vjeçare.

Penalisht është proceduar edhe vajza e cila dyshohet se ka dhënë kallëzim të rremë, duke pretenduar se ndaj saj kanë ushtruar dhunë shtetas të tjerë, jo shtetasi 45-vjeçari.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen në fjalë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit