Kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar, arrestohet 26-vjeçari

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.05.2023, 19:07

Sot (25.05.2023) në orën 00.05 në autostradën A1, në drejtim nga Negotina për në Gradsko, është arrestuar nga zyrtarët policorë shtetasi R.J, 26 vjeç nga Shtipi.

Ai kërkohej me flet arrest ndërkombëtar pasi gjatë vuajtjes së dënimit është arratisur nga burgu i Shtiptit.

R.J është ndaluar dhe dërguar në QNK – Shtip për vuajtjen e pjesës tjetër të dënimit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit