Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, plagoset një person

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.05.2023, 13:26

Një person ka mbetur i plagosur në Gjakovë. Gjithçka ka ndodhur para rreth një ore, teksa policia e ka konfirmuar rastin.

Sipas policisë, gjendja momentale e viktimës është stabile.

“Sot rreth orës 12:21 kemi pranuar informatë se një person është i plagosur në rrugën “Bardhyl Qaushi”-Gjakovë. Njësitet e nevojshme policore menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dyshohet se një person i moshës madhore është qëlluar me armë zjarri. I njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal të Gjakovës dhe sipas personelit mjekësor gjendja e viktimës për momentin është stabile (jashtë rreziku për jetë). Rasti është duke u hetuar”, kanë thënë nga Policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit