Sulmoi seksualisht të miturën, arrestohet 18-vjeçari

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.05.2023, 20:23

Një 18-vjeçar pak pas mesnate është arrestuar në Kërçovë për shkak se paraprakisht, i njëjti sipas policisë ka kryer akte seksuale ndaj një vajze të mitur.

Bëhet fjalë për një 18-vjeçar nga Prilepi, me vendbanim të përkohshëm në Kërçovë.

”Më datë 24.05.2023 në ora 00:30, K.M.(18) nga Prilepi, me qëndrim të përkohshëm në Kërçovë, është privuar nga liria. Më herët në Tregun e Blegtorisë në Kërçovë ka kryer akte seksuale ndaj një të miture. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës”, thonë nga SPB-Ohër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit