Tragjike! JOQ kishte publikuar humbjen e saj, zonja Mimoza gjendet e vdekur nga familjarët

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.05.2023, 13:53

Një lajm tragjik ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA. Zonja Mimoza, e cila u raportua e humbur nga familjarët, është gjetur e vdekur.

Mimoza vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ende nuk dihen arsyet e kësaj vdekjeje të papritur.

Mimoza është gjetur e pajetë në afërsi të banesës në fshat. Ekspertiza mjeko-ligjore do përcaktojë shkaqet e vdekjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit