Mëngjesin e sotëm një tërmet është regjistruar në vend

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.05.2023, 09:53

Mëngjesin e sotëm një tërmet është regjistruar në vend, konkretisht në rrethinën e Shtipit. Siç njoftojnë nga “EMSC”, tërmeti ka ndodhur në orën 04:22, dhe ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë Rihter. Tërmeti ka qenë me thellësi prej 2 kilometra.

Në dy javët e fundit kjo është hera e pestë që është ndjerë tërmet në rrethinën e Shtipit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit