Shpëton mrekullisht – Ariu i vërsulet prizrenasit teksa po e incizonte

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.05.2023, 22:04

Një ari i është vërsulur një qytetari teksa ishte duke e filmuar atë në fshatin Manasteric të Prizrenit.

Pamjet janë publikuar nga televizioni.

Nga pamjet shihet momenti kur ariu i vërsulet qytetarit. Ende nuk dihet se a e ka sulmuar apo ka arritur të shpëtonte.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit