Shoferi humbet kontrollin, makina përplaset për muri në Skenderaj

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.05.2023, 17:03

Shoferi i një veture për shkak të pakujdesisë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar duke goditur një muri, e krejt kjo ngjarje ka ndodhur në fshatin Klinë e Epërme e Komunës së Skënderajt.

Përveç dëmeve materiale i lënduar ka përfunduar pasagjeri i veturës i cili është duke u trajtuar në spitalin rajonal të Mitrovicës.

Njoftimi i plotë:

I dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një muri, Si pasoj lëndime trupore ka pësuar pasagjeri mashkull kosovar i cili është duke u trajtuar në spitalin rajonal Mitrovicë. Foto Ilustrim

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit