Katër persona rrahen me mjete të forta në Istog

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.05.2023, 14:48

Katër persona janë bërë për spital pasi janë përleshur mes vete me mjete të forta.

Ata janë dërguar për trajtim në Spitalin Rajonal të Pejës.

Rasti ka ndodhur në fshatin Suhogërll të Istogut.

Njëri nga ta është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, derisa dy të tjerë janë ndaluar dhe sipas policisë ende janë nën përkujdesje mjekësore.

Rasti është duke hetuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit