Një e mitur goditet nga një veturë në Gjilan, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.05.2023, 12:29

Një e mitur ka pësuar lëndime trupore, të premten, rreth orës 13, në Gjilan, pasi dyshohet se u godit nga një veturë.

Sipas policisë, i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes, ndërkaq viktima pas pranimit të trajtimit mjekësor është liruar për në shtëpi.

“Një i dyshuar i panjohur deri sa ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia e godet viktimën femër kosovare – këmbësore (e mitur) dhe largohet në drejtim të panjohur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi”, thuhet në raportin e policisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit