Gjendet i vdekur një 37-vjeçar në Shkup

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.05.2023, 17:31

MPB-ja njofton se dje në ora 10:17 në SPB Shkup, është paraqitur se në rrugën “Hristo Tatarçev” është gjetur i vdekuri B.A. (37) nga Shkupi.

Vdekjen pa shenja të dukshme dhune e ka konstatuar mjeku i urgjencës mjekësore, ndërsa ekipi policor nga Kisella Voda.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit