Bora Muzhaqi u lutet tifozëve të Juventusit: Ejani votoni

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 14.05.2023, 19:00

Kjo fushatë elektorale i ka parë të gjitha. Që nga mashtrimet më ordinere e deri tek premtimet e tallavasë.

Madje nga Partia Socialiste kjo fushatë është shndërruar më tepër në gallatë dhe tallava sesa në premtime konkrete.

Por duket se situata e tallavasë ka vazhduar edhe sot, ditën e votimeve.

Ministrja Bora Muzhaqi ka dalë pak minuta më parë në një konferencë dhe ka bërë një thirrje të çuditshme.

Muzhaqi u ka bërë thirrje të gjithë tifozëve të Juventusit që të dalin nga shtëpitë dhe të shkojnë të votojnë.

Në vijim do të gjeni videon.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit