Po bënte “lopthi së prapthi”, burrit i bëjnë operacion urgjent pasi “theu” penisin gjatë aktit

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 10.04.2023, 20:35

Një burrë indonezian iu desh t'i nënshtrohej një operacioni urgjent pasi kishte “thyer” penisin e tij gjatë kryerjes së një pozicioni të rrezikshëm seksual, gjë që e la atë me një ënjtje penisi si "patëllxhan". Lajmi u botua së fundmi në revistën "Urology Case Reports".

Aksidenti i frikshëm ndodhi teksa 37-vjeçari i paidentifikuar raportohet se po kryente marrëdhënie në pozicionin "lopthi së prapthi", në të cilën gruaja qëndron sipër me kurriz nga partneri i saj.

Sipas doktorit të TikTok, Dr. Karan Raj, kjo është poza e kënaqësisë "më e rrezikshme në botë", përgjegjëse për 50% të frakturave. Gjërat shkuan keq pasi burri papritmas dëgjoi një tingull të fortë kërcitjeje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit