Shokohen durrsakët/ Turistja ukrainase hyn me bikini në market, hipën sipër kasës dhe thyen shishen

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 10.04.2023, 20:17

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një market në Durrës.

Ngjarja në fjalë është nga ato që nuk para të ndodh t’i shohësh përditë, aq më pak në Shqipëri.

Një turiste e huaj, që sipas qytetarëve që dërguan videon, ishtë ukrainase, ka hyrë në market me bikini duke bërë rrëmujë.

Nga pamjet e kamerave të sigurisë shikohet se si ajo hipën sipër kasës dhe qëndron aty.

Sipas qytetarëve, turistja theu edhe një shishe pasi nuk po i hapej. Mësohet se mbërriti policia dhe turistja u shoqërua në rajon për veprime të mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit