Mediat spanjolle: Clara Chia ka tradhtuar Pique me trajnerin Pep Guardiola

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09.04.2023, 00:23

Clara Chia thuhet se ka tradhtuar të dashurin e saj Gerard Pique me ish-trajnerine tij të Barcelonës, Pep Guardiola.

Mediat spanjolle raportojnë se ajo nuk ka qenë besnike ndaj Pique-s dhe dyshohet se ka hyrë në një marrëdhënie të fshehtë me trajnerin e Manchester City.

Guardiola thuhet se e ka njohur Chian kur fëmijët e tij kanë shkuar në të njëjtën shkollë me të. Në Spanjë ka dyshime se Clara është ende në lidhje me trajnerin e Manchester Cityt.

Sidoqoftë “marrëdhënia” midis Clara dhe Pep duket pak çuditshme pasi ekziston një hendek 28-vjeçar në moshë midis Pep Guardiola dhe Clara Chia.

Thashethemet e fundit për një lidhje mes Clara Chia dhe Pep me siguri do të dëmtojnë marrëdhëniet e Pique me Pep Guardiolën. Gjatë kohës së Pep si trajner i Barcelonës, klubi fitoi 14 tituj gjithsej, duke përfshirë dy Ligën e Kampionëve dhe tre trofe të La Ligës.

Deri më tani asnjëra palë nuk ka reaguar në lidhje me këto thashetheme që po qarkullojnë në media dhe rrjetet sociale për momentin.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit