Madonna shpërfytyrohet nga ndërhyrjet në fytyrë, fansat shokohen me pamjen e saj të re

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 07.02.2023, 17:23

Madonna është padyshim një nga fytyrat më të famshme dhe më të njohura në planet. Por kur ajo doli në skenë për të dhënë një çmim në Grammy 2023, të dielën mbrëma, edhe fansat e saj më besnikë u trembën kur e panë.

Ashtu siç pritej, shumë e pyetën veten se çfarë operacioni plastik i është nënshtruar këngëtarja 64-vjeçare. Kirurgët më të mirë plastikë në mbarë botën shprehin besimin se Madonna ka bërë "mbushje të tepërta dhe botox", duke mos përjashtuar mundësinë e një ngritjeje të fytyrës dhe operacionit të hundës.

Dr. Michael Horn, një kirurg plastik i certifikuar nga Chicago, Illinois, tha për DailyMail se ai beson se Madonna mund t'i jetë nënshtruar së fundmi një operacioni estetik.

Ai beson se jo vetëm që bëri lifting të fytyrës, për të cilën tha se ishte e dukshme sepse lëkura e saj dukej e shtrënguar dhe e tërhequr pa rrudha, por sipas saj ajo gjithashtu ka bërë ndërhyrje në hundë.

"Me kalimin e viteve, Madonna duket se i është nënshtruar shumë procedurave të kirurgjisë plastike”, tha Dr. Michael Horn.

Kaos në rrjetet sociale

Pas paraqitjes së saj, shumë përdorues në Twitter komentuan pamjen e saj të re, me njërin prej të cilëve shkruante: “Madonna nuk më duket mjaftueshëm si Madonna”.

Madonna duket “e rifreskuar lol," u tall njëra, ndërsa një tjetër shkroi: "Madona duhet të ndalojë së kryeri operacione plastike dhe të pranojë faktin që po plaket. Ajo është pothuajse e panjohur për momentin”.

Një tjetër komentoi: "O zot çfarë i ka bërë Madonna vetes?"

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Djali tek Sheshi Skënderbej
  I pari në listë është i riu, që në daljen e tij në sheshin Skënderbej, në fillim të vitit, vendosi që të gëzonte një vajzë të mitur, të pastrehë, që po shijonte vetëm nga jashtë lodrat që ishin vendosur në qendër të Tiranës. Teksa ai e pa, që ajo nuk kishte mundësi ekonomike për të hipur në karusel, e mori dhe bashkë me të shijuan një xhiro.
  Qytetari nga Kavaja
  Kandidati i dytë është djali nga Kavaja që vendosi t’i hapte derën e shtëpisë Gabrielit, të riut që flinte në rrugët e Tiranës, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai ishte i vetëm, pasi nuk kishte familje dhe qytetari nga Kavaja vendosi që ta strehonte në banesën e tij.
  I riu zemërgjerë
  Kandidati i tretë, është i riu nga Tirana, i cili ndaloi makinën në mes të rrugës, në një kohë me shi dhe zbriti nga automjeti për t’i dhënë një palë këpucë dhe një xhup një të moshuare, që po lypte tek makinat, që kishin mbetur në trafik. Ai u kujdes personalisht që ajo t’i vishte ato që i dhuroi dhe më pas u largua.
  Djali që ndihmoi të moshuarin
  Kandidati i katërt, është një tjetër i ri, i cili po ashtu ndaloi makinën në rrugë për të ndihmuar një të moshuar që i ishte prishur biçikleta. Ai bëri aq sa mundi, që i moshuari të rregullonte biçikletën dhe më pas të largohej drejt banesës së tij.
  Greis dhe Rakel
  Në vendin e pestë kemi motër e vëlla, Greisin dhe Rakelin, dy të vegjëlit, që detyruan nënën e tyre të ndalonte makinën për t'i dhënë disa të holla një djali të mitur që po lypte në rrugë. I mituri kishte në krahë një fëmjë të vogël dhe kjo preku më shumë motër e vëlla. Ata i lëshuan disa të holla bashkëmoshatarit të tyre dhe më pas u larguan me të ëmën.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit