Prishtinë/ Fërkojnë makinat në mbikalim, të rinjve “u zien gjaku” dhe rrihen fort me grushte e shkelma

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 25.01.2023, 20:41

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë.

Dy të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në mënyrë të dhunshme pas një fërkimi me makina.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 në zonën e njohur si “rrethi i madh” në kryeqytetin e Kosovës.

Është tepër interesant fakti se ne shqiptarët jemi gati të rrihemi e vritemi për gjëra të parëndësishme ama rrimë urtë sa herë shteti e politika abuzojnë me të drejtat dhe taksat tona.

Në vijim do të keni mundësi të ndiqni videon:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit