Anisa Kostani në gjendje kritike në Reanimacion, kërkohet ndihmë për të!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25.01.2023, 11:55

Efektivja e policisë Anisa Kostani ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Burime të afërta me të dhe familjarët e saj kanë konfirmuar se policja e re ndodhet në gjendje kritike në reanimacion teksa për të po kërkohet gjak.

Kristofor Duka, djali pa patentë i cili ishte në timonin e makinës që u aksidentua, ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Familjarët e Kostanit kanë postuar në rrjetet sociale numrin ku mund të kontaktojnë ata që mund të dhurojnë gjak për të.

Dyshja e të aksidentuarve ka lidhje të ngushta miqësie.

Rrethanat e aksidentit nuk janë bërë ende me dije. Përplasja ka ndodhur gjatë orëve të mesnatës në afërsi të kopshtit botanik.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit