Zjarr në tarracën e një pallati në Gjirokastër

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 24.01.2023, 08:33

Është përfshirë nga flakët tarraca e një pallati në lagjen “Granicë” të Gjirokastrës, për shkaqe ende të panjohura.

Ngjarja u regjistrua mbrëmjen e djeshme u përfshi nga flakët, teksa për pasojë, nga zjarri pati dëmtime në banesën e cila është në pronësi të Xhemil Biraçit.

Në vendin e ngjarjes mbërritën forcat e shërbimit zjarrfikës për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit