FOTOT/ Kiara Tito bëhet për spital, vjen ambulanca dhe e merr

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 12.01.2023, 19:42

Kiara Tito, konkurrentja e Big Brother Vip Albania është dërguar me urgjencë në spital, pasi ka pësuar tërheqje muskulare.

Sikurse shihet edhe nga videot e postuar në rrjet, Kiara ishte duke rregulluar disa karrigë me Luizin, Efin dhe Tean, kur papritur ulet në tokë dhe shtrihet.

Teksa io tregon banorëve se çfarë ndjen, ata i rekomandojnë që të mos lëvizë, ndërsa Luizi vazhdon ta bëjë të qeshë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit