FOTOT/ Wanda Nara ndez temperaturat në dimër, poston foton thuajse nudo

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 09.01.2023, 15:31

Wanda Nara është një nga femrat më të përfolura për shkak të formave të saj bombastike.

Bashkëshortja e futbollistit Mauro Ikardi është mjaft aktive në Instagram teksa numëron më shumë se 15.5 milionë ndjekës.

Së fundmi biznemenia ka mahnitur ndjekësit me format e saj trupore, teksa poston një foto buzë detit, pothuajse nudo dhe mban veshur vetëm të brendshme thuajse inekzistente, ndërsa mundohet të mbulojë gjoksin me dorë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit