Planifikoni të digjni shaminë e beqarisë në vitin 2023? Zbuloni datat me fat

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 02.01.2023, 09:42

Martesa është një hap i rëndësishëm i dy njerzve që duhen. Personat që preferojnë të bëjnë dasmën e tyre gjatë muajve të dimrit, janar dhe mars janë muajt më me fat për këtë. Sipas astrologëve, 22 janari është dita ideale për një martesë, sepse atëherë ka një rreshtim të dyfishtë të Venusit dhe Saturnit. Gjithashtu, Hëna e Re më 21 Mars sjell shumë komunikim të freskët me Merkurin që i bashkohet. Kjo ditë do të ketë gjithashtu një ton të çmuar dashurie qëndrueshmërie dhe stabiliteti me Venusin dhe Junon në lidhje në Demi.

Ndërkohë çdo pranverë sjell ndryshime të mëdha dhe përveç lulëzimit dhe lulëzimit të natyrës, do të sjellë edhe takime të lumtura për çiftet e sapomartuara. Pra, 11 Prilli do të jetë një ditë e ngrohtë dhe e gëzuar për të gjithë ata që po ecin së bashku në rrugëtimin e jetës. Hëna e re e radhës te Demi, e cila do të jetë më 19 maj, sjell komunikim më të mirë dhe të hapur, ndërsa Gaforrja në Venus do të sjellë një atmosferë familjare të dashur me emocione të bukura dhe të sinqerta.

Gjithashtu nëse ka një muaj që të sapomartuarit e adhurojnë më shumë, ai me siguri është qershori. Hëna e Re do të ndodhë në Binjakët e gjithanshëm dhe komunikues më 17 qershor, e cila është një periudhë shumë e favorshme për të gjithë ata që po fillojnë një kapitull të ri në jetën e tyre – do t’u sjellë atyre shumë dashuri, energji të gjallë dhe harmonike. Më pas vjen 21 qershori, i cili sjell akoma më shumë emocione dhe ndjesi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit