Nuk i ndahet zemra nga Bora/ Ky është tatuazhi që Donaldi ka bërë për moderatoren të cilin e “fërkon” herë pas here

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.01.2022, 11:20

Donald Veshaj, banori i “Big Brother Vip” shpesh herë është bërë kryefjala e mediave rozë. Kjo për shkak të lidhjes së tij brenda BBV me këngëtaren Beatrix ramosaj, ndërkohë që jashtë shtëpisë la “pezull” marrëdhënien e tij me moderatoren Bora Zemani.

Gota News Albania | Bora i dërgon letër Donaldit në "BBV"? Beatrix e lexon  dhe shpërthen në lot (Video)

Triksa doli nga shtëpia e BBV, ndërsa Donaldi mbeti i vetëm, me tatuazhet e tij të cilat i prek herë pas here. Një nga ato që ka “fërkuar” së fundmi është ai që ka bërë për Bora Zemanin.

Triksa gjen një letër dhe nis të qajë. A i ka dërguar Bora letër Donaldit  në BBV? | Top-news1.com

Në një video që po qarkullon në media, shihet se Donaldi ka një tatuazh me numrin 5, e që është edhe data kur është njohur me moderatoren. Kujtojmë se aktori i premtoi edhe Triksës se do të realizonte një tatuazh për të.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit