Iliri për Triksën: Nuk kishte për të dalë, vetëm unë e nominoja asnjë tjetër

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.01.2022, 16:17

Pas daljes së Beatrix Ramosaj nga “Big Brother Vip”, Iliri në një bisedë me Arbrin dhe Tanin kanë folur për Triksën. Balerini ka thënë se këngëtarja nuk do të dilte kurrë në nominim pasi banorët nuk do ta nominonin atë.

“Ndoshta Triksa nuk kishte për të dalë kurrë në nominim sepse e krefnin nga mëngjesi deri në darkë, vetëm unë e kam nominuar Trixën, ndonjë banor i ri mund ta nominonte.”-tha Iliri.

6 vite me pare Iliri thote fjalet me te mira per Beatrix ne "Dancing with  the stars" (VIDEO) - Loki Magazine

Kujtojmë se pas daljes së Triksës nga BBV, Donaldi është shqetësuar për “botën jashtë”, ndërsa të shumta kanë qenë rastet kur ai ka thënë se vetëm aty e ka mendjen.

Iliri do të mërzitet”, çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big  Brother VIP” – Abc News

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit