Bora nuk e pranon, qendra estetike i numëron ndërhyrjet estetike që ka kryer

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 15.01.2022, 10:59

Bora Zemani moderatorja bukuroshe që po shkëlqen në ekran çdo ditë e më shumë dhe që së fundmi festoi 30-vjetorin nuk ka qenë kështu siç është tani në pamjen e jashtme. Për shkak të ndryshimeve të saj drastike në pamjen e jashtme, moderatorja e shumë-përfolur Bora Zemani shpesh është pre e ngacmimeve.

(VIDEO) Bora Zemani rikthehet në "Për'puthen" pas

Fotot para dhe pas ndërhyrjeve të moderatores janë virale, megjithatë ajo e ka mohuar këtë fakt gjithmonë.

Bora Zemani sot ka ditëlindjen, ja sa vite i mbushi – Indeksonline.net

Së fundmi një një qendër estetike ka bërë një përshkrim të ndërhyrjeve të mundshme që ka kryer Bora. Për ilustrim është edhe një foto e moderatores shumë kohë më parë.

Kujtojmë se pak ditë më parë Bora festoi 30-vjetorin e lindjes ndërsa ditën e djeshme ajo arriti plot 1 milion ndjekës në Instagram.

OBSH rekomandon ilaçe të reja për trajtimin e pacientëve me COVID-19

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit