Fier/ 37-vjeçari i dehur bie nga kati i dytë i pallatit

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14.01.2022, 21:28

Një 37-vjeçar, i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur, ka rënë nga kati i dytë i një pallati në Fier. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe sipas raportimeve në media, thuhet se ai është në gjendje të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Fier/Informacion paraprak/ Mbrëmjen e sotme, në lagjen "16 Prilli", Fier, dyshohet se në gjendje të dehur ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi A. M., 37 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit