Ç’po ndodh në Sarandë?! Forca të shumta policie “blindojnë” qytetin

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14.01.2022, 19:17

Policia e Sarandës ka ngritur disa postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit. Mësohet se aksioni ka nisur që nga mesdita e sotme dhe vijon ende për kontrollin e personave të shpallur në kërkim. Nga kontrolli i ushtruar nga forcat Shqiponja dhe FNSH në vendin e njohur si “Ura e Kranesë” u arrestua një i ri nga Gjirokastra të cilit iu gjetën disa doza me lëndë narkotike.

Vijon...

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit